вчителів хімії

Засідання професійної педагогічної спільноти вчителів хімії

25 березня 2024 року в актовій залі управлінні освіти, молоді та спорту відбулося засідання  професійної педагогічної спільноти вчителів хімії. На засіданні Плотнікова Ірина Володимирівна, учитель хімії ОЗО «Миргородський ліцей ім. І.А. Зубковського», розповіла про візуалізацію навчального процесу на уроках хімії. Ірина Володимирівна доповіла про переваги візуалізації та поділилася досвідом використання різноманітних ресурсів https://docs.google.com/presentation/d/1pPT-r6AZcjr33YP0H4tdInF7pILF6gLt/edit?usp=sharing&ouid=113552424485309547292&rtpof=true&sd=true Козлова Віта Іванівна, інспектор управління освіти, молоді та спорту, поділилася досвідом роботи на платформі JustClass. Віта Іванівна повідомила, що на цій платформі є можливість створювати  різні форми тестових завдань і тестові завдання  різного ступеня складності. На завершення засідання присутні прочитали «Хімічні веселинки» та передбачення до прийдешнього Дня Сміху.

07:51 26.03.2024

Засідання професійної педагогічної спільноти вчителів хімії

10 січня 2023 року відбулося засідання професійної педагогічної спільноти вчителів хімії. На засіданні Білоцерковець Н.В., учитель Миргородської гімназії № 7, поділилася досвідом роботи з розвитку творчих здібностей учнів на уроках хімії. Наталія Володимирівна, наголосила, що розвиваючи творчі здібності учнів, учитель формує повноцінну, інтелектуально розвинену й духовно багату особистість. Про нетрадиційні методи навчання, які використовує на своїх уроках, доповіла учитель хімії Дібрівської гімназії Кононенко О.О. Вона наголосила, що нестандартні уроки більше подобаються учням. Тому багато педагогів бачать у них прогрес педагогічної думки, правильний крок у напрямку демократизації школи. Білик О.І., учитель хімії Миргородського ліцею імені    Т.Г. Шевченка, продемонструвала фізично-активні вправи, які використовує на своїх уроках. Учителі із задоволенням долучилися до руханки «Cucumber Dance». З матеріалами засідання можна ознайомитися за покликанням.

16:09 15.01.2024

Майстер-клас «ЇЇ величність, Хімія»

16 лютого 2023 інспектором управління освіти, молоді та спорту Козловою Вітою Іванівною було проведено майстер-клас «ЇЇ величність, Хімія» для вчителів хімії Миргородської міської територіальної громади. Учасники майстер-класу називали сполуки хімічних речовин та перевіряли свої відповіді за допомогою ліхтарика; урівнювали рівняння хімічних реакцій та використовуючи коефіцієнти рівнянь хімічних реакцій, малювали ялинки. Також учителі поєднували половинки сердечок, відновлюючи цілісність(в одних половинках сердечок були написані формули речовин, а в інших – назви речовин) та працювали з «розбитими сердечками» (відновлювали рівняння хімічних реакцій). У другій частині мастер-класу вчителі експериментували з відваром синьокачанної капусти, досліджуючи його властивості як індикатора. Також Віта Іванівна продемонструвала дослід «Фараонові змії». Педагоги обговорили під час вивчення яких тем з хімії доцільно проводити ці досліди. Майстер-клас пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. Учителі були раді спілкуванню в режимі «офлайн». Тримаємо освітянський стрій! Разом до Перемоги!

16:02 19.05.2023