Заклад дошкільної освіти №11 "Теремок"

Заклад дошкільної освіти №11 "Теремок" (ясла-садок) Миргородської міської ради
37600 м.Миргород, вул. Старосвітська,20/А
тел.(05355) 5-53-94, 5-61-73
sadik11bz@ukr.net
Веб-сайт
Директор - Ботвіновська Оксана Володимирівна

У центрі славного міста – курорту Миргород знаходиться заклад дошкільної освіти № 11 «Теремок», який щодня радо зустрічає понад 300 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток, для яких тут створено оптимальне освітньо-розвиваюче середовище. ЗДО №11 «Теремок» має статус  «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі закладу є фізкультурно-оздоровчий напрямок, одним із найважливіших завдань - єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління. Усвідомлення великої відповідальності за здоров’я дітей дає  колективу стимул до оволодіння новими методиками і технологіями в напрямку фізкультурно-оздоровчої роботи. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол-аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», кольоротерапія і ін. Усі ці форми роботи забезпечують формування у дітей ціннісного ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий!».
Робота педагогічного колективу ЗДО – «Школи сприяння здоров’ю» по залученню до здорового способу життя підвищує престиж закладу, піднімає на більш високий рівень професіоналізм педагогів по збереженню і зміцненню здоров’я дітей.