вчителів математики

Активні вихідні вчителів математики.

23 та 24 грудня 2023 року педагоги нашої громади стали учасниками тренінгу "Математичний горизонт: Вчора, сьогодні, завтра!"  Цей тренінг частина масштабного проекту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який відкрили громадська спілка «Освіторія» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України (МОН). Мета проєкту – навчати вчителів вимірювати та долати освітні втрати в учнів у початковій школі – з читання, письма, математики, а в середній школі – з української мови та літератури, математики.       Під час очного тренінгу математики ознайомилися із технологіями, техніками та методами вимірювання та підолання освітніх втрат учнів. Нашими тренерами були Лозинська Ольга Михайлівна, методист відділу розвитку природничих та математичних дисциплін Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського, та Савельєв Олексій Павлович, учитель математики Варварівського ліцею Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області. Час навчання плинув швидко, бо завдання, які запропоновані, були динамічні, цікаві, практичного змісту та адаптовані для школи. Очному навчанню передувала теоретична частина, яку педагоги опрацьовували протягом місяця та по завершенні отримали відповідні сертифікати.

09:19 25.12.2023

Фінансова Гра "Життєвий капітал"

Захопливо, незвично, пізнавально, корисно, потужно - це слова, що описують роботу спільноти вчителів математики Миргородської міської територіальної громади. Ми, вчителі математики, 02 листопада 2023 року, вчилися фінансовій грамотності, заощадливості, повторювали відсотки, рахували гроші - свої та "сусідські". Всьому цьому навчала нас Валентина Миколаївна Федоряка, вчитель математики ОЗО "Трудолюбівська гімназія", тренерка фінансово-економічної гри «Життєвий капітал», яка організувала роботу Клубу фінансової грамотності в Трудолюбівській гімназії.

09:14 03.11.2023

Вітання!

Найщиріші вітання, Галино Дмитрівно!

09:09 29.08.2023

Навчальні тренінги для вчителів математики

Ще є декілька днів літа, а вчителі математики вже інтенсивно готуються до нового навчального року. Робота спільноти розпочалася із навчальних тренінгів. Математики Миргородської міської територіальної громади працювали над шкільними темами та розв'язували олімпіадні задачі, повторювали ознаки подільності, що відповідають навчальній програмі  та вивчали позапрограмовий матеріал; робили акцент на національно-патріотичному вихованні та видатних постаттях сьогодення,  читали цитати історичних діячів та знайомилися із сучасними творами мистецтва, які поєднували з математикою. Перший тренінг був насиченим, феєричним, заряджений позитивом та бажанням працювати. Попереду ще декілька днів плідної праці та збагачення знаннями. Дякую всім колегам за готовність співпрацювати, бути відкритим до світу та учнів.

09:01 21.08.2023