бібліотекарів

Засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів

25 березня у Mиргородському ліцеї імені Т.Г. Шевченка відбулося заcідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів, яке стало важливою подією для обміну досвідом та покращення роботи бібліотек у закладах освіти.          Oдним із ключових питань, які були розглянуті на засіданні, –   "Документація бібліотеки навчального закладу. Сучасні вимоги". Спеціаліст з бібліотечної справи Савчук А.С., яка є завідуючою бібліотеки Миргородського ліцею ім. Т.Г. Шевченка, поділилася своїм досвідом та знаннями з приcутніми, розкрила cучасні вимоги до документації бібліотеки, наголосивши на важливості систематичного оновлення та вeдення необхідної документації для eфективної роботи бібліотеки.          Ще одним цікавим питанням, яке було обговорено на засіданні, стала тема "Популяризуємо українську книгу: бібліотечні родзинки з досвіду роботи". Олена Кульченко, бібліотекар ОЗО "Трудолюбівська гімназія",  поділилася цікавими методиками та прикладами успішної роботи з популяризації української літератури серед учнів. Вона представила "родзинки" свого досвіду, які знадобляться бібліотекарям у роботі з читачами.         Зaсідання професійної cпільноти шкільних бібліотекарів у Миргородському ліцеї імені Т.Г. Шевченка стало важливою платформою для обміну ідеями, досвідом та навичками в галузі бібліотечної справи. Учасники отримали нові знання та стимул для подальшого професійного зростання, що сприятиме покращенню якості роботи шкільних бібліотек та розвитку читацької культури серед учнів.

16:40 25.03.2024

Засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів

У приміщенні Інтернет-центру Публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі Миргородської міської ради відбулося засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів. Обговорили поточні питання, серед яких «Індексація та переведення книг у національну валюту». Про те, як правильно проводити індексацію, розповіла Солоха О.Л. – провідний бібліотекар Публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі. «Алгоритм оформлення книг, що надійшли до бібліотеки без супровідних документів» – проінформувала завідувачка бібліотекою ОЗО "Миргородський ліцей "Лінгвіст" Скрипник Т.Г. Бібліограф Публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі Ірина Карач розповіла про послуги, якими можна скористатися в Інтернет-центрі та запросила пройти навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта». Така співпраця була плідною та корисною.

09:42 07.11.2023

Серпневе засідання спільноти

25 серпня 2023 року в управлінні освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради відбулося засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів Миргородської міської територіальної громади. Учасники зустрічі обговорили підсумки роботи за минулий 2022-2023 навчальний рік та  окреслили основні напрямки й завдання роботи на новий 2023-2024 навчальний рік. Пуговкіна О.М., завідуюча бібліотеки ОЗО «Миргородський ліцей ім. І.А.Зубковського», ознайомила з документацією, яка регламентує роботу бібліотеки закладів загальної середньої освіти з фондом підручників та навчальних посібників.

09:40 23.08.2023