педагогів-організаторів

Засідання професійної педагогічної спільноти педагогів-організаторів

10 січня 2024 року відбулося засідання професійної педагогічної спільноти педагогів-організаторів. Радченко С.І., педагог-організатор ОЗО «Хомутецька гімназія» розповіла про набуття Soft Skils здобувачами освіти в активній співпраці педагога-організатора при проведенні різноманітних позакласних заходів, як необхідної універсальної компетенції майбутнього. Як педагогу-організатору сформувати учнівський колектив розповіла Іщенко Т.М., педагог-організатор Петрівцівської гімназії. «Традиційні заходи в навчальному закладі. Кольорові ігри» - тема виступу Заїки В.С., педагога-організатора Миргородської гімназії №2 «Гелікон». Валентина Сергіївна розповіла, що «Кольорові ігри» в їхньому закладі проводяться щорічно відповідно до затвердженого положення. План змагань складається спільно з учнівським самоврядуванням. Кольорові ігри тривають тиждень. Кожен день є тематичним. Дані про команду-переможця заносяться до спеціальної книги переможців «Кольорових ігор», що є дуже почесним для учнів закладу. Засідання спільноти було плідним та позитивним. З матеріалами засідання можна ознайомитися за покликанням.

15:57 15.01.2024

Засідання спільноти педагогів-організаторів

28 лютого 2023 року відбулося засідання спільноти педагогів-організаторів. На засіданні педагоги обговорили план роботи спільноти. Голова спільноти Таран М.В., педагог-організатор ОЗО «Трудолюбівська гімназія», познайомила присутніх зі стратегією миттєвої допомоги за методикою СЕЕН, яка є надзвичайно важливою в умовах воєнного стану. Також педагоги поділилися досвідом проведення спільнодій у своїх закладах освіти.

15:53 19.05.2023