вчителів інформатики

Засідання спільноти вчителів інформатики

Як працювати з учнями з особливими освітніми потребами? Які завдання їм пропонувати? Як поводити себе на уроці, якщо в класі є дитина з ООП? Як організувати співпрацю між усіма школярами? На ці та ряд інших питань давала відповідь консультант-фахівець інклюзивно-ресурсного центру Миргородської міської ради Смутко В.О. Як теорія працює на практиці, зокрема, на уроках інформатики та про досвід роботи протягом 7 років розповідала Шапошник О.А., вчитель  інформатики та математики ОЗО «Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного». Як розвинути екологічну та здоров'язберігаючу компетентність на уроках інформатики радила Семеренко А.В., учитель інформатики ОЗО «Миргородський ліцей імені Івана Андрійовича Зубковського». Саме на засіданні спільноти вчителів інформатики Миргородської міської територіальної громади вивчали ці питання. Так змістовно проходить канікулярний період у педагогів. А попереду – новий семестр, де можна відшліфовувати отримані знання. Нехай буде успішною та результативною освітня діяльність під тихим та мирним небом!!!

16:43 11.01.2024

Робота на канікулах

На початку листопада, під час проведення осінніх канікул, наші вчителі фізики та інформатики відновлювали свої сили та ресурси, які має кожна людина для покращення власного психологічного здоров’я. Вініченко Світлана, психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради, працювала із учителями над емоційним та психологічним відновленням, навчала дихальним технікам та технікам заземлення, підвищувала мотивацію до саморозвитку та самопізнання, знайомила із арт-практиками, техніками саморегуляції та стабілізації. Світлана Володимирівна здійснювала профілактику стресових станів та емоційного вигорання, формувала практичні навички самодопомоги в стані стресу, тривоги тощо. На тренінговому занятті кожен знайшов для себе «близьку» техніку, що допомагає жити у період війни, що змушує забути звуки гучних вибухів, перебороти свій страх і продовжувати жити. Наше життя – це наші власні діти, про яких ми повинні дбати; наші учні у школі, яких ми маємо навчати; це ми, зі своїми мріями та спільним бажаннями МИРУ.

16:32 03.11.2023

План роботи професійної педагогічної спільноти вчителів інформатики на 2023-2024 н.р.

Серпень 2023 року 1. Аналіз роботи професійної педагогічної спільноти вчителів інформатики за 2022 – 2023 н. р. (Невєрова Ю.В., головний інспектор управління освіти, молоді та спорту). 2. Опрацювання інструктивно-методичних матеріалів на 2023–2024 н. р. (Бодрова Л.М., голова професійної педагогічної спільноти вчителів інформатики) 3. Ознайомлення з планом роботи професійної педагогічної спільноти вчителів інформатики на рік (Бодрова Л.М., голова професійної педагогічної спільноти вчителів інформатики; Невєрова Ю.В., головний інспектор управління освіти, молоді та спорту)

16:29 23.08.2023