Національно-патріотичне виховання

Про проведення моніторингового дослідження ефективності національно-патріотичного виховання дітей та молоді Полтавської області

Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського просить пройти з 18.03.2024 по 29.03.2024 опитування щодо стану національно-патріотичного виховання і подальшого його вдосконалення, за посиланням. В опитуванні можуть взяти участь учні 5-11 класів, педагоги, батьки, будь-хто з бажаючих у громаді (чим більше буде учасників опитування – тим краще).

16:26 20.03.2024

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» напрям «З попелу забуття»: І місце – рій «Соколята» ОЗО «Миргородський ліцей «Лінгвіст» (керівник Ярославська О.М.)  напрям «З батьківської криниці» І місце – пошуковий загін «Збирачі» ОЗО «Миргородський ліцей ім. І.А.Зубковського» (керівник Артюхова О.Д.) напрям «Географія рідного краю» ІІІ місце – пошукова група «Геліконівські краєзнавці» Миргородської гімназії №2 (керівник Лях О.М.) Пишаємося нашими юними патріотами і бажаємо подальших успіхів!

15:59 08.01.2024

Вітаємо команду " Соколята" ОЗО "Миргородський ліцей "Лінгвіст"

Вітаємо команду " Соколята" ОЗО "Миргородський ліцей "Лінгвіст"( керівник  Ярославська О.М.) з перемогою в обласному конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного виховання в освітніх закладах області! Впевнені, що за такими дітьми - наше майбутнє! Пишаємося вашою громадянською позицією. Все буде Україна!

15:56 17.05.2023

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

Вітаємо рій "Соколи" ОЗО "Миргородський ліцей "Лінгвіст" з ІІІ місцем в обласному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") ( старша вікова група) та рій "Соколята" (середня вікова група) ОЗО "Миргородський ліцей "Лінгвіст" з почесним ІІ місцем в обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура") та керівника роїв Олену Миколаївну Ярославську. Пишаємося нашими дітьми!

15:55 10.05.2023