Засідання професійної педагогічної спільноти вчителів художньо-естетичного циклу

Дата: 17.04.2024 10:55
Кількість переглядів: 14

16 квітня 2024 року в управлінні освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради в режимі онлайн відбулося засідання професійної педагогічної спільноти вчителів художньо-естетичного циклу. На відеозустрічі  Криворучко І. І., вчитель Дібрівської гімназії, презентував тему "Українська автентична музика". Він розповів про значення та особливості української музичної культури, що є важливим компонентом національної ідентичності.
     Фещенко Л. І, вчитель Зубівської гімназії, поділилася своїм досвідом "Використання ІКТ на уроках образотворчого мистецтва". Ці сучасні технології в освітньому процесі дозволяють зробити уроки цікавими та ефективними для учнів.
Засідання професійної педагогічної спільноти стало важливою платформою для обміну досвідом та ідеями серед вчителів художньо-естетичного циклу. Такі заходи сприяють покращенню якості освіти та педагогічної майстерності вчителів, що безпосередньо впливає на розвиток учнів та формування їх творчих здібностей.

Використання ІКТ

Українська автентична музика
                                                              Наталія ПОГИБКО, інспектор управління освіти, молоді та спорту