Сташук Алла Романівна

Дата: 18.03.2024 11:36

Начальник відділу освіти

• Відповідає за реалізацію державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти у закладах освіти комунальної форми власності ММТГ.
  • Здійснює керівництво діяльністю відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.
  • Організовує планування роботи управління, здійснює контроль за виконанням річного плану.
  • Контролює питання забезпечення доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами (індивідуальне та інклюзивне навчання).
  • Координує та контролює підготовку та проведення державної підсумкової атестації.
  • Відповідає за організацію курсової перепідготовки педагогічних працівників закладів освіти ММТГ та роботу атестаційної комісії управління освіти, молоді та спорту.
  • Бере участь у проведенні тарифікації закладів освіти.
  • Відповідає за закріплення території обслуговування за закладами освіти.
  • Координує здійснення заходів, спрямованих на організацію відпочинку та оздоровлення дітей та молоді.
  • Веде облік дітей пільгових категорій.