A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради

Засідання професійної педагогічної спільноти вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів спеціальних груп закладів дошкільної освіти

Дата: 04.11.2024 09:30
Кількість переглядів: 36

«Діти-це нитки, якими ми тримаємо майбутнє – 
подбайте, щоб воно було світлим».
                                                                                          Нельсон Мандела.

     Кожен сучасний педагог шукає засоби навчання та виховання, які найефективніше активізують пізнавальну діяльність, розкривають потенціал кожного вихованця. Мережа Internet наповнена безліччю інтерактивних матеріалів, тренажерів, освітніх ресурсів.
 30 жовтня 2024 року  одним із таких онлайн-ресурсів познайомила Віта Прибак, керівник спільноти, вчитель-логопед ЗДО № 12 «Світлячок» (ясла-садок) Миргородської міської ради, під час засідання професійної педагогічної спільноти вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів спеціальних груп закладів дошкільної освіти Миргородської, Ромоданівської та Комишнянської громад. Віта Михайлівна провела майстер-клас із застосуванням онлайн- сервісу LearningApps.org у роботі з дітьми ООП, який призначений для створення інтерактивних завдань різного рівня складності, тематики та формату. Найголовнішим є те, що всі ці вправи можна створити  за незначний проміжок часу, а сама інтерактивна  форма  сприяє підвищенню мотивації дітей. 
Людмила Камінська, вчитель-дефектолог структурного підрозділу – ЗДО Миргородської гімназії № 2 «Гелікон» Миргородської міської ради,  розкрила  питання «Розвиток зв’язного мовлення дітей з порушеннями слуху засобами словниково-логічних вправ». Слух має велике значення для розвитку людини. Пізнання оточуючої дійсності, явищ природи і суспільного життя вкрай ускладнене у дитини позбавленої слуху. Дитина з недостатнім слухом не може контролювати власну вимову. Словниково-логічні вправи допомагають розвивати мову, логічне мислення, уяву, що полегшує навчання дітей в закладі дошкільної освіти.  
  Отже, використання інформаційних технологій у дошкільній освіті дозволить здійснити якісні зміни в системі навчання та виховання, розкрити творчий потенціал як вихователів так і вихованців у відповідності до їх нахилів та здібностей.  


Віта Прибак, 
вчитель-логопед ЗДО № 12 «Світлячок» 
Миргородської міської ради Полтавської області

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень