Вітаємо  Вас на нашому офіційному сайті!

Освіта в Миргородській міській територіальній громаді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь із передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.
        У міській територіальній громаді функціонує 15 закладів загальної середньої освіти, 6 закладів дошкільної освіти, 3 позашкільних навчальних заклади, підпорядкованих управлінню освіти. 2018 року було створено інклюзивно-ресурсний центр для надання освітніх послуг і проведення корекційної роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби. У 2022 році створено Центр професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради, що діє на онові установчих документів та сприяє професійному розвитку педагогічних працівників дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру, їх психологічної підтримки та консультування.

Останні новини:

Чемпіонат області з основ підприємництва "Крок до бізнесу"

Вітаємо команду  "Кибинці сіті" Кибинської гімназії Миргородської міської ради у складі Проскури Вікторії, Ященко Єлізавєти, Ярмоленка Руслана (керівник  Коваленко Ігор Володимирович)  з  блискучою перемогою в XI Чемпіонаті області з основ підприємництва "Крок до бізнесу", який відбувся 26 квітня 2024 року в режимі онлайн.  Бажаємо завжди вірити в себе, сміливо йти до вершин успіху та своїх мрій!

16:15 29.04.2024

Тренінг з української мови "Навчаймось мови золотої!"

"Весняні свята" - тема тренінгу для ВПО  28 квітня. Слухачки  дізнавалися як правильно говорити: Пасха чи Великдень, крашанка чи писанка...Саме ці правила пояснив мовознавець Олександр Авраменко.  У групах присутні складали асоціативний кущ "Великдень", відповідаючи на запитання та пояснюючи свою відповідь. Як же треба готуватися до Великодня? Утворити дієслова наказового способу було нелегким завданням. А потім слухачки готували "паски", перекладаючи текст українською;  озвучували відео, на якому господиня замішувала тісто. Також "господині"  виготовляли святкові яйця: крапанки, дряпанки, писанки, крашанки, мальованки, трав'янки; складали Великодній кошик. Тренінг закінчився  грою " Святкове лото" і побажанням щасливого Великодня.

08:27 29.04.2024

Семінар «Роуп-скіппінг у закладі дошкільної освіти – індивідуальний та груповий вид рухової активності дошкільників»

Роуп-скіппінг – новий вид рухової активності, який поєднує комбінації стрибків, акробатичних, танцювальних елементів з однією або двома скакалками, що виконуються індивідуально або в групах. Роуп-скіппінг (англ. rope skipping) дослівно перекладають як «стрибки з пропуском мотузки під ногами». Саме знаряддя англійською називають skipping rope або jump rope — мотузка для стрибків.  24 квітня 2024 року педагоги структурного підрозділу-закладу дошкільної освіти Миргородської гімназії № 2 «Гелікон» Миргородської міської ради Полтавської області поділилися досвідом проведення фізкультурно-оздоровчих  заходів з використанням скакалок та мотузки. Цікаво було дізнатися історичні відомості про роуп-скіппінг. Лідія Супруненко, вихователь-методист закладу, наголосила на тому, що важливо врахувати при впровадженні такого виду рухової активності у закладі дошкільної освіти, а саме: дотримуватися вимог безпеки життєдіяльності, підібрати для кожної дитини скакалку, одяг і взуття, забезпечити музичний супровід та визначити місце для роуп-скіппінгу тощо. А Олена Ребрик, вихователь структурного підрозділу, ознайомила учасників засідання з базовими елементами, видами і технікою виконання вправ з роуп-скіппінгу. Вона відмітила, що вправи зі скакалкою сприяють формуванню правильної постави, вдосконалюють координацію рухів, зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи, розвивають спритність і витривалість, їх люблять як діти, так і дорослі. Учасники заходу мали змогу переглянути відеозаняття з дітьми дошкільного віку та майстер-клас із дорослими з використанням скакалок та мотузки. Всі елементи стрибків на скакалці на перший погляд видаються складними, але водночас вони прості і доступні кожному, а головне приносять велике задоволення. Спробуйте й ви!!! Матеріали заходу можна переглянути за посиланням.

16:54 26.04.2024

Конкурсний відбір на посаду директора Закладу дошкільної освіти №10

До участі у конкурсному відборі на посаду директора Закладу дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області допущено 3 кандидата –Головіченко Ольгу Василівну, Харіну Вікторію Анатоліївну та Бойко Тетяну Володимирівну.

11:29 26.04.2024